Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Через негоду співробітники "швидкої" добиралися на виклики пішки

Фото: Центр экстренной медицинской помощи и медицины катастроф
Проблеми з дорогами були в приватному секторі.

Коли автомобілі "швидкої" не могли проїхати по дорозі, вкритою кригою, медики йшли до пацієнтів по три кілометри пішки.

За вихідні медики "швидкої допомоги" в Харкові і області шість разів добиралися на виклики пішки через негоду. Про це повідомив KHARKIV Today директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта.

"Шість разів йшли пішки. Один раз вчора машину занесло, рятувальники діставали, наш "ВАЗ" не впорався. Йшли пішки від двох до трьох кілометрів. Це був Харківський район, Шевченківський район Харкова", — сказав Забашта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як врятуватися від ожеледиці в Харкові: ціни на льодоходи

У самому Харкові таких випадків, коли медики добиралися пішки, було три. В основному, це — дороги в приватному секторі. Незважаючи на погані погодні умови, співробітники "швидкої" прибули до всіх пацієнтів.

"У приватному секторі немає асфальтованих доріг. Тричі йшли пішки, у Жихарі таке було. В інших дороги нормальні, посипані. Такого, що не змогли дістатися, не було. Є різні способи. І ноги,зокрема. Дійшли всюди", — сказав директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Відзначимо, за вихідні медики "швидкої" надавали допомогу 129 постраждалим в результаті ожеледиці. З них 112 осіб госпіталізували. Також допомога знадобилася 17 учасникам дорожньо-транспортних пригод.

Як писав KHARKIV Today, в суботу, 12 грудня, в Харківській області оголосили  жовтий рівень небезпеки. На дорогах — ожеледиця, автомобілі потрапляли в ДТП. Синоптики прогнозують таку погоду до 16 грудня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.