Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 січня, 2021 - 17:19

У Харкові не можуть провести експертизу туалету за 6,5 мільйона

Фото: KHARKIV Today
Розслідування триває два роки.

На початку 2019 року в парку Горького з'явився туалет з акваріумом і щебетанням птахів, на його реконструкцію витратили 6,5 мільйона гривень. Досі йде попереднє розслідування щодо завищення вартості робіт, водночас ще не провели будівельно-технічну експертизу.

Висновок не вдалося отримати від двох експертних установ. Термін проведення попереднього розслідування продовжили. Про це стало відомо з постанови Київського районного суду Харкова, передає  Харківський антикорупційний центр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни хочуть їздити до парку Горького на трамваї

Вони уточнили, експертизу повинні були провести фахівці Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені Бокаріуса. За дев'ять місяців вони її так і не провели, потім відправили листа про завантаженість експертів. За даними ХАЦ, у листопаді 2019 року провести експертизу доручили Українському науково-дослідному інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України. У лютому 2020 року експерт повідомив, що висновок дати неможливо. Після чого він провів огляд об'єкту. Однак висновки експертизи немає досі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збитковий парк Горького сам погасить борг за реконструкцію

Нагадаємо, вартість реконструкції туалету в парку Горького, яку провели в 2018 році, склала 6,5 мільйона гривень. За цю ціну можна було купити будинок в тому ж районі міста. При вході до туалету стоїть великий акваріум. На стінах і підлозі приміщення — керамограніт, там встановили динаміки, з них лунає спів птахів. У громадському туалеті 18 жіночих кабінок замість п'яти. У чоловічій частині залишили вісім. Кримінальне провадження про завищення вартості робіт відкрили на початку 2019 року.

Раніше KHARKIV Today писав, що вбиральня у парку Горького перемогла у конкурсі туалетів

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.