Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові фірма привласнила понад два мільйони гривень на реконструкції спортмайданчиків

Фото: Харьковская областная прокуратура
Директору фірми вручили підозру.

Після реконструкції 13 спортмайданчиків залишилися в аварійному стані, використовувати їх не можна.

Директору фірми, яка проводила реконструкцію спортивних майданчиків в Харкові, вручили підозру у привласненні 2,2 мільйона гривень. Про це повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Слідчі встановили, що комунальне підприємство "Харківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" уклало договір про реконструкцію спортмайданчиків з фірмою на 2016-2019 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор фірми привласнив 350 тисяч гривень на ремонті медзакладу в Харкові

Однак з'ясувалося, що після реконструкції стан майданчиків — аварійний. На 13-ти майданчиках експерти знайшли невідповідність проєкту розмірів шарів покриття, форм, структури, розміру бетонних фундаментів, на деяких взагалі не було фундаменту. В результаті збиток склав майже 2,2 мільйона гривень.

"З огляду на фактичні характеристики і якість фундаменту, який є головною несучою конструкцією спортивного комплексу, експлуатація за призначенням спортивних майданчиків неможлива, оскільки вони знаходяться в аварійному стані", — пояснили в прокуратурі.

Слідчі вручили підозру директору фірми за ч. 3 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор харківської фірми може отримати до 12 років в'язниці за привласнення 1,8 мільйона гривень

Директору фірми загрожує від трьох до п'яти років обмеження волі або від трьох до восьми років ув'язнення з позбавленням права обіймати аналогічні посади до трьох років.

Раніше KHARKIV Today писав, що в Харківській області привласнили гроші на будівництві майданчика для міні-футболу. Майданчики для міні-футболу будували в селищі Зачепилівка Харківської області, договір селищна рада уклала в 2018 році. Повністю роботи фірма не виконала, але директор в документації цього не став вказувати. Збиток склав 300 тисяч гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.