Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 березня, 2020 - 08:26

У Харківському зоопарку побудують кафе за ціною 17 апаратів ШВЛ

Зоопарк до сих пор закрыт на реконструкцию, а животными покупают бананы по 95 гривен. Фото: KHARKIV Today.
Зоопарк до сих пор закрыт на реконструкцию, а животными покупают бананы по 95 гривен. Фото: KHARKIV Today.
Кафе із тераріумом для утримання черепах і дитячим майданчиком обійдеться бюджету в 20 мільйонів гривень.

За 20 мільйонів гривень, які в зоопарку планують віддати підряднику за будівництво кафе, можна купити 17 апаратів штучної вентиляції легенів.

Харківський зоопарк готовий віддати 20,775 мільйона гривень на будівництво кафе на 90 посадочних місць в зоні "Театр природи". Відповідний тендер з'явився 23 березня на сайті державних закупівель ProZorro.

Відповідно до тендерної документації, кафе овальної форми займе 406,4 квадратних метра і буде призначене "для швидкого обслуговування відвідувачів".

Зал буде розрахований на 90 посадочних місць. На площі в 214,9 квадратних метра розташуються також технологічні приміщення та експозиційний тераріум для утримання черепах. У будівлі розмістять вентиляційні камери, бойлер та обладнають кімнату для опалення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківському зоопарку за 30 мільйонів гривень побудують кафе з анакондою

Фірма-підрядник повинна буде провести демонтажні роботи — розібрати фонтан і фундаменти автодрому і нежитлової будівлі, вивезти сміття, а також провести земляні і монтажні роботи. У будівлі обладнають десять комплектів умивальників, стільки ж унітазів і пісуарів.

Біля кафе розіб'ють дитячий майданчик: обладнують велику пісочницю, встановлять лавку, урну, гойдалки, каруселі, ігровий комплекс "Замок" і маленьку гірку. Озеленювати територію будуть багаторічними квітниками. На 100 "квадратах" висадять 1600 квітів.

Крім квітів поблизу кафе висадять також червоний клен, черешню, черемху, європейську сосну, аличу, вишню і чагарники — гортензію, спірею, азалію, барбарис і ялівець. Аукціон запланований на 10 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків не готовий до епідемії коронавірусу: лікарям бракує масок і захисних костюмів

Відзначимо, згідно із розрахунками департаменту охорони здоров'я Харківської міськради, Харкову необхідно 20 апаратів штучної вентиляції легенів. Вартість одного апарата становить 1,2 мільйона гривень, тобто 20 штук обійдуться в 24 мільйони гривень. Відповідно за 20,775 мільйона гривень можна купити 17 апаратів ШВЛ, щоб підготувати місто до боротьби з коронавірусом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.