Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківському госпіталі продовжують боротися за життя контрактника, якого вже встигли "поховати"

Фото: KHARKIV Today
Лікування пораненого солдата триватиме близько трьох тижнів.

Життю контрактника з 28-ї бригади нічого не загрожує.

Контрактник, який прибув на лікування до військового шпиталю Харкова із зони ООС в перших числах лютого, вже самостійно дихає. Його лікування триватиме кілька тижнів, після цього Влада Д. відправлять на реабілітацію.

"Поранений був у важкому стані. Коли він поступив, його відразу  прооперували і розмістили у відділенні анестезіології та реанімації. На даний момент стан його важкий стабільний з позитивною динамікою. Прогноз для життя позитивний, планується після завершення лікування в нашому лікувальному закладі переліт на реабілітаційне лікування", — повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону невідкладної медичної допомоги та прийому і евакуації, полковник медичної служби Володимир Негодуйко.

За словами медиків, у хлопця було вогнепальне поранення черепа і м'яких тканин плеча. Операцію робили в Донецькій області, потім — в Харкові. Зараз контрактник отримує планову антибактеріальну, протизапальну терапію, спрямовану на відновлення функцій нервової системи.

"Він у свідомості, дихання самостійне, харчується самостійно, проблем немає", — сказав полковник Негодуйко.

Напередодні в деяких ЗМІ з'явилося повідомлення про смерть двох контрактників, зокрема Влада Д. Він отримав поранення в районі Курахового (Донецька область).

Нагадаємо, в кінці листопада з передової до Харківської області повернувся батальйон "Донбас", бійці проходять підготовку на території колишньої військової частини в Лозовій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.