Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області з'явиться аеромедична евакуація

Фото: wing.com.ua
Проєкт обіцяють запустити цього року.

За словами голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова, аеромедична евакуація істотно підвищить рівень надання екстреної медичної допомоги в регіонах.

МВС запускає два масштабних проєкти — систему аеромедичної евакуації та реформування гідрометеорологічної служби Держслужби з надзвичайних ситуацій. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"У цьому році спільно з Міністерством охорони здоров'я ми введемо систему аеромедичної евакуації та підтримки трансплантології із залученням авіації МВС. Це істотно підвищить рівень надання екстреної медичної допомоги в регіонах. Щонайменше 7 мільйонів українців зможуть отримати максимально швидкий доступ до особливої ​​медичної допомоги в ситуаціях , що загрожують їх життю та здоров'ю", — повідомив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де про "швидкі допомоги"? У Харкові хочуть створити муніципальну "швидку"

Голова МВС підкреслив, в планах міністерства і реформування гідрометеорологічної служби ДСНС за участю світових лідерів у цій сфері.

"Це дасть можливість раннього виявлення та прогнозування небезпечних гідрометеорологічних процесів: ураганний вітер, шквали, смерчі, град, повені, ожеледиця дорожнього покриття, прогнозування пожежної небезпеки тощо. Наша мета — модернізація гідрометеорологічних систем для своєчасного отримання прогнозної інформації. Це вкрай важливо для відповідного реагування і мінімізації наслідків і збереження людського життя", — пояснив він.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.