Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області — ще одна смерть від коронавірусу

Померла 64-річна мешканка Харкова.

Померла мешканка Харкова. Отож, за час епідемії в області померло 10 осіб з підтвердженим коронавірусом.

У Харківській області зафіксували ще одну смерть від коронавірусу — померла харків'янка 1956 року народження. Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер.

На сьогоднішній день в Харківській області лабораторно підтверджено 380 випадків коронавірусу у жителів Харкова, Лозівського, Сахновщинського, Первомайського, Красноградського, Валківського, Коломацького, Богодухівського, Золочівського, Дергачівського, Харківського, Вовчанського, Чугуївського, Зміївського, Балаклійського, Куп'янського та Ізюмського районів. У тому числі коронавірус виявлений у 88 медиків.

Госпіталізували із загальної кількості 153 людини, 180 хворих перебувають на самоізоляції. Крім того, з підозрою на COVID-19 в лікарні перебувають 86 жителів Харківської області, 31 — на самоізоляції.

За весь період реєстрації в області налічується 693 випадки підозри на коронавірус. За останню добу кількість збільшилася на 26. Із 693 випадків підозр підтвердилися 380, спростовані — 196, одужали після коронавірусу — 37, померло — 10 осіб.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.