Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов замінив слоган Кернеса і пообіцяв не підвищувати тарифи

Игорь Терехов. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Тарифи на тепло і гарячу воду хочуть залишити на рівні 2018 року.

Тарифи на тепло і гарячу воду встановлює не міськрада, а Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг. Як зможе вплинути на регулятора секретар міськради, поки не зрозуміло.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявив про те, що в Харкові не піднімуть тарифи на опалення і гарячу воду, і представив свій девіз — "Ми разом! Ми ​​Харків'яни". Відповідне повідомлення Терехов розмістив в своєму Telegram. Я прийняв рішення тарифи для городян на опалення і гарячу воду підніматися не будуть. Вони залишаться на рівні 2018 року. Я розумію, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики буде незадоволена цим рішенням, але я його не зраджу, і всю відповідальність за нього беру на себе. Ми разом! Ми Харків'яни!", — зазначив Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секретар міськради Харкова запрошує передплатників до свого Instagram

Нагадаємо, девіз Харківського міського голови Геннадія Кернеса звучав так: "Любити Харків — працювати для людей". Примітно, що через кілька хвилин публікацію Терехова видалили з Telegram, о 17:27 вона знову з'явилася. До видалення в публікації йшлося, зокрема, і про зниження тарифу на холодну воду.

тарифы

Відзначимо, до заяви Ігоря Терехова сьогодні, 13 січня, Київський міський голова Віталій Кличко висловився про тарифи на тепло і гарячу воду. Однак він пообіцяв залишити їх на рівні 2019- го, а не 2018 року. "Питання тарифів піднімається кожен опалювальний сезон. Збільшується вартість електроенергії і газу, що є основними складовими для виробництва тепла та постачання гарячої води. І це є причиною для перегляду тарифів на тепло і гарячу воду. Київ має обґрунтовані і затверджені розрахунки. Але цього опалювального сезону ціна послуг на опалення і гаряче водопостачання не зміниться! Жителі багатоквартирних будинків будуть платити за комунальні послуги за тарифами ще 2019 року", — сказав Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тарифи і люди: жителі Харківської області знову будуть мітингувати проти цін на газ

У Харкові за станом на листопад 2018 року тариф на тепло для населення становив 1307,39 гривні за гігакалорію, на гарячу воду — 80,71 гривні. У вересні 2020 року харків'яни платили за тепло 1472,52 гривні, за гарячу воду — 80,62 гривні. Тобто ціна на опалення повинна знизитися на 165,13 гривні, на гарячу воду — на 0,09 гривні.

Як писав KHARKIV Today, в Харкові подорожчає опалення і гаряча вода. Для населення тариф на тепло складе 1748,47 гривні за гігакалорію (+ 18,74%), на гарячу воду — 92,87 гривні за кубометр. Однак поки їх не затвердила НКРЕКП.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.