Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 червня, 2020 - 14:57

Світличну не взяли в розвідку: народну депутатку "прокотили" повз комітет Верховної Ради

ОПЗЖ голосувала "за" Світличну, а фракція Зеленського розділилася.

Народний депутат Юлія Світлична не стала членом Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

17 червня депутати не прийняли проєкт постанови, за яким екс-голова Харківської ОДА, а тепер парламентарій — Юлія Світлична могла стати членом Комітету з питань національної безпеки оборони і розвідки.

Світлична подала заяву на членство в цьому комітеті ще 17 квітня. Члени комітету підтримали це рішення. Однак, коли ухвалу винесли на розгляд Верховної Ради "за" були тільки 210 народних депутатів. 25 голосів дала "ОПЗЖ", зокрема підтримав екс-голову Харківської ОДА і Віктор Медведчук, а Юрій Бойко, як і Олександр Фельдман, не голосували.

Підтримали Юлію Світличну багато харківських "слуг народу": Олександр Бакумов, Євген Пивоваров, Микола Кириченко, Дмитро Микиша, Андрій Одарченко і Павло Якименко. Проти був лише Олексій Литвинов. Не голосували Вікторія Кінзбурська, Павло Сушко, Олексій Красов і Олександр Куницький. Утрималися Марія Мезенцева, Ганна Колесник, Юрій Здебський і Дмитро Любота.

Проект постановления, которое не приняли. Документ: Верховная Рада
Проєкт постанови, який не прийняли. Документ: Верховна Рада

Відзначимо, через місяць після того як народна депутатка написала заяву на членство в комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки Юлія Світлична повідомляла, що комітет, в який вона увійде, буде пов'язаний з регіональним розвитком.

Нагадаємо, 13 квітня Юлія Світлична прийняла присягу народного депутата у Верховній Раді. 15 березня відбулись вибори народного депутата на 179 окрузі в Харківській області. При мінімальній явці виборців вона стала переможцем на виборах. За 12 днів до голосування зняла свою кандидатуру кандидатка в нардепи від партії "Слуга народу" Вікторія Алєксєйчук. До початку листопада минулого року Світлична очолювала Харківську ОДА, ще в жовтні, перебуваючи на посаді, вона збиралась стати заступником секретаря РНБО.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.