Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 липня, 2020 - 15:36

"Світлична = Райнін": як в соцмережах відреагували на перехід Черняка і Булаха до Світличної

Найбільше харків'ян здивувало, що члени Харківського антикорупційного центру вважають команду Юлії Світличної проукраїнською силою.

З ранку харківських користувачів Facebook чекала несподівана новина — Ігор Черняк піде на вибори як кандидат в мери Харкова, а Дмитро Булах — як кандидат в депутати міськради від команди Світличної.

Новоспечені кандидати назвали команду екс-голови Харківської ОДА Юлії Світличної проукраїнською, що викликало обурення у користувачів соцмереж.

"Іду разом з командою Юлії Світличної, як найбільш потужною і системною проукраїнською політичною силою в нашому регіоні. Силою, яка має як значний управлінський досвід, так і бачення розвитку міста і області", — написав  Ігор Черняк.

Трохи пізніше депутат Харківської облради Дмитро Булах написав, що збирається балотуватися разом з командою Юлії Світличної.

"На мій погляд, це найбільша консолідуюча проукраїнська сила в регіоні, саме вона повинна зібрати всі здорові сили, незважаючи на минулі відносини і ситуації", — написав Булах.

Волонтер Роман Доник вважає, що Черняк і Булах йдуть на вибори, щоб забрати собі частину проукраїнських голосів.

"Ну що, Світлична та ОПЗЖ Райніна стартанули Черняком на мерські вибори в Харкові, щоб відтягнути частину проукраїнських голосів. Завідомо не прохідний Черняк частину голосів відтягне і отримає медійний майданчик перед місцевими виборами. Як все прогнозовано і нудно. З Самопомочі через рух Саакашвілі до ОПЗЖ . П. Принципи", — написав Доник.

"# Вибори2020 Ігор Черняк йде в мери від Блоку Світличної. Сама Світлична в мери не йде. Тоді що далі?", — задає питання політичний експерт Прокудін.

Игорь Черняк и Юлия Светличная.  Фото: ХОГА, 2018 год
Ігор Черняк і Юлія Світлична. Фото: ХОДА, 2018 рік

Не менше здивування було і у заступника керівника військово-патріотичної організації "Фрайкору" Богдана Войцеховського. Він нагадав, що Юлії Світличної не було на акціях "Ні капітуляції" і вона не боролася з реваншем регіоналів. А Булах і Черняк називають її "найбільш потужною проукраїнською політичною силою в регіоні".

"І так, абсолютно всі в харківській політиці знають, що Світлична = Райнін. Що "проукраїнська Світлична" — це торпеда з патріотичного руху від керівника харківської ОПЗЖ Райніна. Але незважаючи на це, "головні антикорупціонери" Харкова — Ігор Черняк і Дмитро Булах, вирішили йти в одній команді  зі Світличною на місцеві вибори, і не просто йти, а, по суті, її очолювати. Сказати, що я в них розчарований, буде мало. Невже честь і гідність продаються заради місця в міськраді?", — дивується Войцеховський.

"Ігор Черняк йде в мери Харкова. Це чудова новина. Хороша людина, справжній друг, чудовий фахівець, потужний військовий волонтер, результативний депутат, завзятий антикорупціонер. Ігор висувається від політсили колишньої голови області Юлії Світличної. Чесно кажучи, не знаю що це за політсила . З ким пов'язана, що сповідує. Чуток багато, інформації мало. Виникає безліч питань і відповіді, сподіваюся, незабаром будуть. Можна довго міркувати, що можна було йти від іншої сили або бути самовисуванцем. Але, знаючи Ігоря вже 6 років, пройшовши з ним терни попередніх передвиборчих кампаній, довірюся його рішенням. Значить в нинішніх умовах це рішення оптимальне. Можу констатувати, що в Ігоря вірю і обов'язково буду голосувати за нього. Тримайся, друже. Буде складно. Але точно цікаво!", — написав музикант Борис Севастьянов .

"Я стверджуюсь в думці, що потенційні конкуренти Геннадія Кернеса цілеспрямовано підіграють його перемозі", — написав журналіст Володимир Носков.

"Булах та інші хацики "йдуть на вибори в команді Світличної". Я не знаю, як це коментувати. Нездібні — найм'якше слово і найтравоїдніша версія. Але в цілому не сказати щоб здивована", — написала харків'янка Катерина Комісарова.

На думку політолога Антона Авксентьєва, місцева виборча кампанія в Харкові буде яскравою і динамічною.

"Сьогодні ХАЦ вустами своїх фронтменів Ігоря Черняка та Дмитра Булаха оголосив про приєднання до команди Юлії Світличної. Зробили красиво — один українською, другий — російською) ... Зараз буде фраза в дусі телеграм-каналу: місяця півтора тому я аналізував стартовий розклад по Харкову і прогнозував, що саме під брендом Юлії Світличної почнеться консолідація умовно патріотичного табору, при цьому самій їй боротися за мерство великого резону немає. Можна довго пояснювати, чому саме так, а коротка версія така, що це єдино можливий варіант консолідації — все інше в Харкові придавлюється 85% антирейтингом всеукраїнського вождя партії (аля ЄС, БЮТ) або виглядає зграйкою однопроцентників без шансів на проходження (не буду перераховувати, але вони в курсі)", — написав експерт.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.