Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 лютого, 2020 - 17:05

Студентам харківських університетів затримують стипендії

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Без грошей — студенти НТУ "ХПІ" та ХНУ імені В.Н. Каразіна.

У харківських вузів одна проблема — гроші дадуть, коли затвердять фінансовий паспорт університетів.

До цього часу не отримали стипендії студенти Харківського національного університету імені Каразіна та Харківського політеху.

"Затримується затвердження бюджетного паспорта, який дозволяє виплачувати стипендії. На даний момент всі документи передані до відповідних Міністерств  — освіти і фінансів. Очікуємо, що підпишуть і буде виплата стипендій",— пояснила KHARKIV Today керівник прес-служби ХНУ ім. Каразіна Лілія Змій.

Аналогічна проблема і в НТУ "ХПІ", бюджетний паспорт вузу затвердив Мінфін і тепер він на підписі у міністра освіти і науки Ганни Новосад.

"Як тільки документ буде підписаний, Державне казначейство України зможе провести платежі, за якими виплачується стипендія", — уточнили в прес-службі політеху.

За словами заступника голови ХОДА Євгена Грицківа, стипендії повинні надійти на картки з дня на день.

"Зазвичай в районі 23 лютого мають виплачувати стипендії нашим студентам. Але в зв'язку з тим, що бюджетний паспорт у Мінфіні не був затверджений вчасно, казначейство не могло перерахувати стипендії. Вчора їм проплатили стипендії на коледж (НТУ "ХПІ"). Швидше за все, сьогодні-завтра бюджетний паспорт буде затверджено Мінфіном і завтра тоді, швидше за все, казначейство перекине ці гроші. Кошти, я так розумію є, проблем з цим особливих немає ", — розповів KHARKIV Today Грицьків.
 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.