Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 квітня, 2020 - 10:28

Стаціонар лікарні в Харківській області закрили на обсервацію через коронавірус

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
У стаціонарі лежала жінка, у якої пізніше був діагностований коронавірус.

Мешканка Вільшан (Дергачівський район) з пневмонією лікувалася в місцевій лікарні, потім її госпіталізували до Харкова, а стаціонар з декількома пацієнтами та медиками закрили.

З 16 до 29 квітня стаціонарне відділення Ольшанської дільничної лікарні закрито на обсервацію. Про це повідомили в Ольшанській селищній раді.

"Двоповерхове приміщення стаціонару Ольшанської лікарні закрито на обсервацію", — сказано в повідомленні.

Солоніцевський голова Василь Шабатько пояснив: причиною закриття стало перебування в стаціонарі мешканки Вільшан, у якої підтвердили коронавірус. Зараз вона знаходиться на лікуванні в Харкові. Її стан лікарі оцінюють як задовільний.

"Дійсно на території нашої громади офіційно зареєстрований випадок захворювання коронавірусом. Захворіла мешканка Вільшан віком понад 60 років. Сьогодні вона перебуває на стаціонарному лікуванні в Харкові, стан здоров'я її задовільний. Знаходиться в загальній палаті. Я думаю, що все для неї закінчиться добре", — заявив Шабатько.

Відомо, що чоловік хворої працював лікарем в Солоніцівській поліклініці. За словами Шабатька, з 31 березня лікар у відпустці, коронавірус у нього не підтвердився.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батюшка на самоізоляції, храм закритий: як живе Високопілля після першої смерті від COVID-19

Поліклініка і відділення сімейної медицини Ольшанської лікарні працюють в штатному режимі.

"Закрили тільки стаціонар. Це окрема будівля. В лікарні є стаціонар, це одна будівля, окрема будівля поліклініки та окрема будівля сімейної медицини", — сказав KHARKIV Today заступник голови селищної ради Сергій Зуб.

За його словами, зараз в обсервації в стаціонарному відділенні Ольшанської лікарні перебуває кілька людей і обслуговуючий медичний персонал.

Селищний голова попросив жителів не панікувати і закликав не відвідувати храми на Великдень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.