Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Результати аудиту "швидкої" в Харківській області передадуть поліції

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Правоохоронцям нададуть висновок аудиту, фото- і відеоматеріали.

За словами Олексія Кучера, аудиторів не допустили до Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Дані інспектори взяли в департаменті охорони здоров'я Харківської ОДА.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер заявив, що результати аудиту в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передадуть до поліції.

"Висновок аудиту, а також всі фото- і відеоматеріали із зафіксованими порушеннями будуть передані до правоохоронних органів. Винні в корупції і зловживаннях мають бути названі і покарані", — написав Кучер у своєму Telegram.

Голова Харківської ОДА нагадав, що до Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф інспекторів так і не допустили до перевірки, тому дані вони взяли в департаменті охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

"Керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта заборонив допускати співробітників ОДА для проведення аудиту. З 22 виїздів аудиторської служби до структурних підрозділів "швидкої" в Харкові і області аудиторів жодного разу не допустили до перевірки. Крім цього, були проігноровані всі письмові запити, спрямовані керівництву Центру для проведення аудиту. Ніяких копій документів не надано досі", — пояснив Кучер.

За його словами, дані, на підставі яких зробили висновок, — установчі документи, штатні розписи, фінансові, бюджетні документи, звітність, паспорти бюджетних програм і звіти про їх виконання, аналітичні матеріали, взяті в департаменті охорони здоров'я ХОДА. Також інспектори використовували відкриті джерела — сайт публічних закупівель Prozorro.

KHARKIV Today протягом усього робочого дня (27 жовтня) намагався зв'язатися з директором Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктором Забаштою, щоб дізнатися його позицію з цього питання. Однак він постійно скидає виклики. У коментарі "Суспільному" Забашта повідомив, що ніякого аудиту не проводили, а на голову Харківської ОДА подали до суду, оскільки той не має повноважень проводити аудит.

"Керівник комунального підприємства також додав, що дії голови обладміністрації оскаржили через суд (з мотивуванням, що Кучер не уповноважений організовувати перевірки). Забашта не зміг уточнити, коли подали позов і куди. Сказав, що цим займаються юристи підприємства. По телефону юрисконсульта КП повідомили, що вона — на лікарняному", м пише "Суспільне". Як писав KHARKIV Today, 26 жовтня голова Харківської ОДА Олексій Кучер заявив про завершення аудиту Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Аудитори виявили порушення в закупівлях, нецільове використання приміщень і скорочення бригад.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.