Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

25 січня, 2021 - 10:04

Пожежа в пансіонаті для літніх людей: помер ще один потерпілий

Фото: KHARKIV Today
Чоловік тривалий час хворів.

Причиною смерті стала важка травма, отримана до пожежі.

24 січня помер пенсіонер, який постраждав під час пожежі в пансіонаті для літніх людей "Золотий час" в Харкові. Йому було більше 80 років. Про це повідомила KHARKIV Today заступник харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

"Смерть настала в результаті того, що він людина у віці, тривалий час перебував у тяжкому хронічному стані, незрячий, після важкої травми. Він з вересня ще в тій установі знаходився. З пожежею ніяк не пов'язано", — пояснила Горбунова-Рубан.

Після пожежі пенсіонера відразу доставили до хоспісу 17-ї лікарні. Там пробув чотири дні.

Відзначимо, троє постраждалих під час пожежі в пансіонаті для літніх людей знаходяться в хоспісі 17-ї лікарні — 57-річний, 63-річний чоловіки і 81-річна жінка. Їх стан лікарі оцінюють як задовільний.

Один потерпілий — 65-річний чоловік — продовжує лікування в опіковому відділенні "швидкої".

"Стан стабільно важкий. Лікування буде як мінімум місяць, поки рано щось говорити. У нього до 20% опіків тіла", — повідомив KHARKIV Today завідувач опіковим відділенням Харківської міської лікарні швидкої та невідкладної допомоги Аслан Цогоєв.

Як писав KHARKIV Today, 21 січня в приватному пансіонаті "Золотий час" сталася пожежа. Вогонь загасили через годину. У будівлі виявили 15 загиблих, п'ятеро осіб постраждали. На вікнах будинку були решітки, люди задихнулися. З'ясувалося, що пансіонат для літніх людей працював нелегально. 23 січня Київський райсуд Харкова взяв під варту на 60 діб без права внесення застави чотирьох підозрюваних у справі про пожежу в будинку для літніх людей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.