Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 березня, 2020 - 08:54

Пінгвіни у Харківському зоопарку будуть жити в будиночку за 90 мільйонів гривень

Для птахів спорудять будинок-трапецію, облаштують басейни і пляж.

Для птахів спорудять будинок-трапецію, облаштують басейни і пляж.

Харківський зоопарк планує побудувати будинок для утримання пінгвінів з відкритими вольєрами в зоні "Світ узбережжя" за 90,457 мільйонів гривень. Відповідний тендер опублікували на сайті державних закупівель ProZorro.

Відповідно до тендерної документації, будиночок для пінгвінів побудують біля зон "Південна Америка" і "Театр природи".

Крім будівництва будівлі для утримання пінгвінів і відкритого вольєра для них, фірма-підрядник повинна буде озеленити прилеглу територію і обладнати систему поливу і освітлення території.

Одноповерховий будиночок для пінгвінів розміром 38,5x14 метрів планують побудувати трапецієподібної форми. У ньому обладнають зал для відвідувачів, експозиційний зал для пінгвінів з басейном і карантинну з басейном, кормову, приміщення для персоналу, технічні приміщення. У будівлі передбачена вентиляційна камера, протипожежна система безпеки і системи зв'язку, гаряче і холодне водопостачання, каналізація, опалення.

Відкритий вольєр буде прилягати до будиночку пінгвінів. У зоопарку хочуть створити в ньому умови для птахів "близькі до природного середовища існування". Так, в ньому посадять траву, обладнають піщаний пляж з басейном глибиною в два метри і штучні скелі з гніздами.

У санвузлі встановлять по десять комплектів напівпорцелянових і порцелянових унітазів та умивальників, ще десять комплектів чавунних емальованих душових піддонів.

Озеленювати територію навколо будиночка пінгвінів будуть горобиною, віргінською і звичайною черемхою, ліквідамбаром (амброве дерево). Поруч встановлять шість урн. Також в цій зоні розмістять дві фігури пінгвінів із полімербетону та ландшафтні валуни.

Аукціон запланований на 30 березня. Роботи мають завершити до 31 грудня 2021 року.

Як писав KHARKIV Today, на дома бегемотов и жирафов из бюджета Харькова хотят потратить 111 миллионов гривен. А белых медведей поселят в домики 55,340 миллионов гривен.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.