Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 лютого, 2020 - 14:31

"Наш край" бойкотуватиме сесії Харківської міськради

Про рішення фракції повідомив її представник Віктор Ларченко.

Фракція політичної партії "Наш край" прийняла рішення бойкотувати сесії Харківської міської ради.

Про таке рішення фракції повідомив її представник Віктор Ларченко.

"Рішення не ходити на сесії — наша відповідь на ту неприпустиму, на наш погляд, практику, яка склалася в Харківській міській раді. Всі рішення тут, на превеликий жаль, ухвалюються не виходячи з інтересів харків'ян, не з метою розвитку нашого міста та поліпшення якості життя людей, а за бажанням і на користь однієї єдиної людини, яка контролює більшість депутатів міськради",  —сказано в заяві фракції.

Віктор Ларченко підкреслив, що при розподілі бюджетних коштів акцент від сесії до сесії робиться не на міські комунікації, які знаходяться часто в аварійному стані, не на ремонт житлового фонду, не на об'єкти сфери охорони здоров'я, освіти, соціального захисту та культури, які мають величезні проблеми, а на різноманітні іміджеві проекти, такі як дорогі свята, реконструкцію зоопарку, що побила всі рекорди здорового глузду. А крім того, на будівництво чергової дороги, яка не поліпшить транспортну інфраструктуру міста, а створить серйозні проблеми небажаному бізнесу, а також інші напрямки, важливі, на думку фракції, лише для підвищення рейтингу чинного мера напередодні місцевих виборів, а зовсім не для поліпшення життя харків'ян.

Він також звернув увагу на те, що міськрада повністю ігнорує численні повідомлення про багаторазове завищення цін на міських тендерах, приймає непотрібні рішення, що не тільки завдають шкоди харків'янам, але і не відповідають законодавству України, підтвердження чому —судові позови, якими визнається незаконність рішень міськради.

«Ми не сумніваємося в тому, що з наближенням місцевих виборів націленість керівництва міськради на прийняття популістських і шкідливих, на наш погляд, рішень, ініціатив, які вбивають інфраструктуру міста і його бізнес і працюють тільки на імідж його "перших осіб", буде зростати. Тому відмову від участі в цих глибоко ганебних процесах ми вважаємо за свій обов'язок перед нашими виборцями. Закликаємо всіх депутатів Харківської міськради, які відчувають свою моральну відповідальність перед харків'янами, підтримати наше рішення і приєднатися до нас", — заявили у фракції партії "Наш край".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.