Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мураєв розповів, за якої умови буде балотуватися в мери Харкова

Виталий Кличко, Евгений Мураев, Вадим Новинский и Игорь Терехов на гражданской панихиде по Геннадию Кернесу. Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Екснардеп пообіцяв боротися за місто, якщо контроль над ним візьмуть сторонні люди.

Екснардеп Євген Мураєв сумнівається, що вибори Харківського міського голови відбудуться в 2021 році.

Рішення про те, чи брати участь у мерських перегонах, буде залежати від ситуації в Харківській міськраді і в самому місті. Про це повідомив Євген Мураєв, передає "Страна.ua".

"Я розумію, що навесні вибори нового мера навряд чи відбудуться. Чи вдасться Раді призначити їх восени — теж велике питання. Не зовсім розумію, яка ситуація буде в міськраді. Якщо здорова, правильна і вся нинішня команда збережеться, то мені здається, що всі на своїх місцях. Якщо почнуться, так би мовити, мусони, і контроль над містом спробують взяти сторонні люди, то я за своє місто буду боротися. Кого я маю на увазі під сторонніми? Це ті, хто останнім часом не мав до Харкова ніякого відношення", — пояснив він без уточнень.

Нагадаємо, 9 грудня Харківська міськрада нового скликання заочно визнала міським головою Геннадія Кернеса. Він помер 16 грудня в німецькій клініці "Шаріте", не впорався з ускладненнями після коронавірусу.

Голова партії "Слуга Народу" Олександр Корнієнко заявив, що згідно із законом вибори харківського міського голови можуть пройти в останню неділю березня або останню неділю жовтня, проте провести їх в березні можуть не встигнути.

Щоб вибори призначили навесні, Верховна Рада повинна прийняти рішення про це не пізніше 26 березня, а це перший день засідання після зимових канікул. Багато чого буде залежати від волі Офісу президента.

Раніше про бажання балотуватися заявив ексмер Харкова Михайло Добкін.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.