Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 січня, 2021 - 17:29

Міністр освіти рекомендує студентам дві форми навчання

Иллюстративное фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Студентів не хочуть залишати на "дистанційці".

Заклади освіти будуть самостійно приймати рішення про форму навчання студентів. Міністерство освіти рекомендує всім повернути практичні заняття і відмовитися від "дистанційки".

Після завершення локдауну, 24 січня, студенти повинні вчитися в змішаній формі або очно. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

"Позиція МОН наступна: при сприятливій санітарно-епідемічній ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), спеціальної предвищої і вищої освіти повинні продовжити навчання в змішаному форматі або очно", — написав Шкарлет в своєму Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МОН допускають, що не всі класи повернуться за парти після локдауну

При цьому, міністр додав, що заклади в кожному регіоні будуть самостійно вирішувати, коли і як організовувати навчання. Однак всі повинні врахувати важливість організації практичних занять при дотриманні карантинних заходів. Шкарлет сподівається на усвідомленість студентів.

"Упевнений, що більшість одержувачів освіти мріють про повернення до аудиторії, а тому усвідомлюють важливість щоденного дотримання протиепідемічних вимог", — підсумував міністр.

Як писав KHARKIV Today, українські студенти під час локдауну з 8 по 25 січня знову пішли на дистанційне навчання. До цього, в кінці грудня — початку листопада вищі навчальні заклади йшли на канікули. Деякі планують не виводити студентів в аудиторії до весни.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.