Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мера Харкова в Німеччині супроводжує син

Родион Гайсинский, Геннадий Кернес, Оксана Гайсинская и Даниил Привалов. Фото: Instagram/Геннадий Кернес
Оксана Гайсинська залишилася в Харкові, але проводжала Геннадія Кернеса в аеропорту.

З учорашнього вечора Геннадій Кернес знаходиться в берлінській клініці "Шаріте", його супроводжує син — Родіон Гайсинський.

Харківський міський голова проходить обстеження, його супроводжують родичі. Про це повідомив директор департаменту у справах інформації Харківської міськради Юрій Сидоренко.

"Зараз мер проходить повне обстеження в лікарні і тільки після цього лікарі визначаться з тим, як будуть лікувати його в подальшому ...", — розповіли в мерії.

На питання журналістів, чи є загроза його життю і чи супроводжував його хтось із родичів, Юрій Сидоренко відповів: "Хтось із родичів з ним полетів. Хто? Вони всі приватні особи я не маю дозволу розголошувати те, хто з ним саме полетів. Наскільки я розумію, зараз життю Кернеса нічого не загрожує".

Вдень, 17 вересня, Родіон Гайсинський, якого Кернес називає своїм сином, опублікував в Stories Instagram фото з Берліна. На знімку зображені Бранденбурзькі ворота.

Увечері, 16 вересня, в аеропорту була помічена Оксана Гайсинська, після того як літак з мером Харкова полетів, в супроводі охоронців вона покинула аеропорт.

Фото: Instagram / Родион Гайсинский
Фото: Instagram / Родіон Гайсинський

Нагадаємо, Геннадій Кернес проходить обстеження в берлінській клініці "Шаріте". Оплачує переліт і лікування, за словами представників мерії, він сам, погодився поїхати за кордон під тиском рідних.

Увечері, 16 вересня, з Харківського аеропорту до Берліну вилетів медичний борт, яким раніше в клініку "Шаріте" доставили після отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. На злітну смугу Кернеса привезла з лікарні № 17 "швидка", на борт його завантажили в спеціальній медичній капсулі для стабілізації стану. Борт вилетів з Харкова о 21:54, через дві години він приземлився в Берліні.

Як писав KHARKIV Today, питання про транспортування Геннадія Кернеса вирішувалося на найвищому рівні. У лікарні № 17 щодня проходили медичні консиліуми. На офіційному лікарняному Харківський міський голова Геннадій Кернес знаходиться з 10 вересня. На тлі коронавірусу у нього розвинулася двостороння пневмонія. Дві клініки в Європі, одна з яких "Шаріте" в Німеччині, дали попередню згоду на те, щоб прийняти Геннадія Кернеса на лікування.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.