Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

01 Серпень, 2020 - 08:19

Коронавірус: Харківська область потрапила до зеленої зони

Фото: Telegram / Олег Немчинов
У нашому регіоні не закрили спортзали і не заборонили роботу громадського транспорту.

Рішення про розподіл країни на зони адаптивного карантину вступить в силу з понеділка.

З 3 серпня в регіонах України будуть діяти різні обмеження в зв'язку з адаптивним карантином. На чотири зони країну розділили на державній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

Харківська область увійшла до зеленої зони. Це означає, що жителі нашого регіону повинні носити маски та респіратори в громадських будівлях та транспорті. До того ж, відвідувати масові заходи можна за умови не більше однієї людини на п'ять квадратних метрів. Заповненість кінотеатрів повинна становити половину, а перевозити пасажирів можна в межах сидячих місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус виявили у всіх районах Харківської області

Комісія засідатиме щотижня по п'ятницях і оновлювати дані, вони будуть вступати в силу з наступного понеділка.

Зараз до червоної зони потрапили Луцьк, Тернопіль та один з районів Чернівецької області. До помаранчевої зоні віднесли 10 регіонів: двоє Волинської, чотири у Львівській, по двоє в Івано-Франківській і Тернопільській областях. До жовтої зони потрапили 40 регіонів. Детальніше можна ознайомитися, подивившись інтерактивну карту.  

Нагадаємо, 30 липня на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської ОДА прийняли рішення про подовження карантину до 31 серпня. Однак якщо ситуація погіршиться, то рішення можуть переглянути для окремих районів і міст. Епідемічну ситуацію в регіоні вважають напруженою.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.