Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли Айна Тимчук приступить до роботи в Харківській облдержадміністрації

Фото: Харьковский горсовет
Президент України Володимир Зеленський звільнив Олексія Кучера з посади голови Харківської обласної державної адміністрації і призначив на цю посаду Айну Тимчук.

Пріоритетними напрямками нової голови Харківської ОДА Айни Тимчук будуть коронавірус і бюджет.

Сьогодні, 30 листопада, Олексій Кучер ще виконує обов'язки голови Харківської обласної державної адміністрації. Завтра вступить на посаду нова голова — Айна Тимчук. Про це повідомив заступник голови Харківської ОДА Тарас Пастух.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківську область знову очолила жінка. Хто така Айна Тимчук

"Вчора була ознайомча зустріч, але сьогодні виконує обов'язки Олексій Кучер. Думаю, сьогодні він буде припиняти розпорядження і завтра буде приймати розпорядження нова голова. Для неї, очевидно, питання коронавірусу — №1. І кінець бюджетного року", — сказав Пастух.

За інформацією KHARKIV Today, з неділі Айна Тимчук — в робочому кабінеті голови ХОДА, Олексій Кучер передає їй справи.

Нагадаємо, через місяць після місцевих виборів на засіданні Кабінету міністрів України узгодили звільнення Олексія Кучера з посади голови Харківської ОДА та прийняли рішення про нового кандидата на цю посаду — Айну Тимчук.

27 листопада Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Айни Тимчук на посаду голови Харківської ОДА. Іншим указом він звільнив Олексія Кучера. Тимчук президент вручив службове посвідчення та побажав успіхів у роботі на посаді.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.