Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янка організувала постачання масок і ліків "МОЗ ДНР"

Жінка отримувала замовлення з непідконтрольної території і передавала медикаменти, маски і дезінфектори під виглядом гуманітарної допомоги.

Жінка отримувала замовлення з непідконтрольної території і передавала медикаменти, маски і дезінфектори під виглядом гуманітарної допомоги.

Медикаменти мешканка Харкова закуповувала в аптеках і у контрафактних виробників. До "ДНР" дрібними партіями їх перевозили кур'єри. Зловмисницю, яка виконувала замовлення "МОЗ ДНР", затримали в Харкові, коли вона намагалася відправити чергову партію виробів медичного призначення. Правоохоронці вилучили ліки, захисні маски, медичні матеріали та засоби дезінфекції. Про це повідомив керівник прес-центру УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.

"Зловмисниця отримувала замовлення від представників так званого "МОЗ ДНР" на необхідні їм медичні засоби. Вона купувала їх в офіційних аптечних мережах і у контрафактних виробників в Харківській області, після чого переправляла до лінії розмежування під виглядом гуманітарної допомоги", — написав Абдула.

Вирішується питання про повідомленні зловмисниці про підозру у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, скоєних з метою зміни державного кордону України). Причетних до фактів фінансування сепаратизму виробників і постачальників медичної продукції, в тому числі контрафактної, шукають.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.