Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Електричка пішла з запізненням з Харкова через пасажирів без масок

Електропоїзд Харків — Лозова вирушив із запізненням на 22 хвилини з Південного вокзалу.

Електропоїзд Харків — Лозова вирушив із запізненням на 22 хвилини з Південного вокзалу.

23 червня машиніст електропоїзда Харків — Лозова повідомив поліцейським, що пасажири порушують умови карантину — знаходяться в вагонах без масок. На місце події виїжджала група реагування патрульної поліції. Про це повідомили в Нацполіціі в Харківській області.

Патрульні провели з пасажирами профілактичну бесіду і попросили надіти захисні маски. В результаті електропоїзд відправився на 22 хвилини пізніше. Інформацію про подію зареєстрували в журналі Єдиного обліку Лозівського відділу поліції.

У поліції нагадують, що з 22 червня поліцейські посилили контроль за дотриманням карантинних обмежень. Згідно санкції статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф за порушення карантинних і санітарних вимог складає від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення штрафів на порушників буде приймати суд.

Як писав KHARKIV Today, з 20 червня на Південній залізниці співробітники господарства приміських пасажирських перевезень і стрілці воєнізованої охорони перевіряють наявність і використання масок   пасажирами і персоналом. Якщо під час рейду в електричці виявлять пасажира без захисної маски, залізничники зроблять йому зауваження і порекомендують її надіти, а також дотримуватися соціальної дистанції в вагоні і займати тільки сидячі місця. У разі незгоди пасажира надіти маску, локомотивна бригада зробить зупинку поїзда і викличе на місце поліцейських.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.