Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський бронетанковий завод отримав замовлення на 136 мільйонів гривень

Иллюстративное фото: Укроборонпром
На заводі відремонтують 13 танків.

Замовлення надійшло від Міністерства оборони України.

Державне підприємство "Харківський бронетанковий завод" отримав замовлення на ремонт 13 танків Т-64 БМ2. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.

"В даний час підприємство має замовлення на проведення капітального ремонту 13 одиниць техніки. Зараз проводиться підготовка до виконання цього контракту. Його вартість — 136 млн грн. Це замовлення від Міноборони", — сказав директор заводу В'ячеслав Стрілець.

За його словами, завдяки замовленням цей рік підприємство завершить з прибутком. Крім того, Харківський бронетанковий завод спільно із заводом ім. Малишева модернізує танк Т-64 БМ2 — обробляє корпус і встановлює потужний двигун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові збираються перейменувати оборонний завод

За словами голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера, Харківський бронетанковий завод успішно виконує замовлення.

"Керівництво робить все, щоб це підприємство прогресувало. Хотів би відзначити, що в цьому році завод збільшив свої надходження в порівнянні з 2018 і 2019 роками. Це дуже приємно. Якщо потенційно відбудуться ті контракти, які плануються, то підприємство буде тільки прогресувати — таким заводом ми можемо пишатися, — сказав Кучер. — На сьогодні завод завантажений. Звичайно, заводчани хочуть і можуть робити більше, адже, власне, головне, за рахунок чого існує завод, — це замовлення. Тому ми обговорили можливості залучення для підняття виробництва додаткових замовлень, і я від себе зроблю все, щоб це сталося".

Відзначимо, сьогодні на Харківському бронетанковому заводі працюють 398 фахівців. Середня зарплата становить майже 19 тисяч гривень.

Як писав KHARKIV Today, "Укрзалізниця "хоче замовити у харківського заводу велику партію двигунів.

Харківський завод імені В. А. Малишева може отримати від акціонерного товариства "Укрзалізниця" масштабне замовлення. У поїздах хочуть замінити 60% зношених двигунів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.