Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 лютого, 2020 - 13:50

Харківські прикордонники затримали московського студента з паспортом "ДНР"

Фото: Госпогранслужба
Житель Донецька пред'явив прикордонникам українське свідоцтво про народження, але у його речах було виявлено паспорт псевдореспубліки.

Студент із Москви прийшов на "Гоптівку" із  паспортом "ДНР".

2 лютого в пункті пропуску "Гоптівка" 22-річний громадянин України йшов з Росії в Україну, щоб продовжити реєстрацію на вхід в Україну. "Під час оформлення документів у його особистих речах виявили паспорт громадянина "ДНР", - повідомили KHARKIV Today в прес-службі Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

"Він є громадянином псевдореспублікі "ДНР". Згідно із законодавством Російської Федерації, громадяни "ДНР"  можуть перебувати на території України до півроку, потім їм необхідно продовжувати реєстрацію. Він не йшов в Україну, а просто хотів продовжити паспортний контроль на вхід в Україну, розвернутися і пройти паспортний контроль на вихід з України. В особистих речах у нього знайшли паспорт громадянина "ДНР" і вилучили ", - розповіла прес-секретар Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Оксана Іванець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харьковские пограничники задержали мужчину с паспортом "ДНР"

Під час проведення реєстрації юнак пред'явив українське свідоцтво про народження. Як з'ясували співробітники Прикордонної служби, він - житель Донецька, але зараз вчиться в одному з вузів Москви. Прикордонники склали відносно нього адміністративний протокол. Міру покарання визначить суд.

За словами Іванець, зараз прикордонники рідше затримують людей з паспортами псевдореспублік.

"У позаминулі роки це траплялося значно частіше. У 2019 році також були випадки, але вже поодинокі", - зазначила прес-секретар Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

 

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.