Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські підприємства і установи повинні узгодити перевезення співробітників із поліцією

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Поліція хоче знати маршрут перевезення — від доріг і вулиць до населених пунктів, і кількість пасажирів.

Щоб перевозити співробітників під час карантину своїм транспортом або за допомогою перевізників, потрібно узгодити маршрут із поліцією.

Харківським підприємствам і установам потрібно отримати угоду на перевезення співробітників на роботу і з роботи під час карантину у поліції. Про це повідомили в патрульній поліції Харківської області.

Такі заходи необхідно вжити для запобігання коронавірусної інфекції.

"З метою забезпечення належного виконання вимог постанови Кабінету міністрів від 25 березня №239 "Про внесення змін до деяких актів Кабміну" установам, підприємствам і організаціям, які виконують перевезення своїх спіробітників до місця роботи, необхідно отримати угоду з органами Національної поліції", — відзначили поліцейські .

Щоб отримати угоду, потрібно заповнити спеціальну  форму на сайті патрульної поліції. Інформацію необхідно внести в усі розділи: регіон, єдиний номер організації та її назва, вид об'єкта критичної інфраструктури, тип транспортного засобу, номерний знак, марка і модель, дані контактної особи і водія.

Крім того, потрібно розписати маршрут руху: початкові, проміжні та кінцеві населені пункти, а також вулиці і дороги, вказати кількість пасажирів і прикріпити їх список, копію договору про надання послуг (для регіональних спеціальних перевезень). Якщо перевезення будуть здійснюватися власним транспортом підприємства, копія договору не додається.

Всі документи — фото або сканкопіі, включаючи схему руху, повинні бути завірені відповідними печатками. Документи завантажуються в форматах jpeg, jpg, png, odt, docx, pdf, doc і не повинні перевищувати 8 мегабайт. Після цього необхідно відправити заявку.

Як писав KHARKIV Today, в Харкові не збираються зупиняти громадський транспорт. Поки транспорт працює в обмеженому режим і— без метро і з обмеженням кількості пасажирів у трамваях, тролейбусах і маршрутках. Пасажиропотік дуже знизився, визнають в мерії. Але на випадок, якщо в Україні буде введено надзвичайний стан, збирають списки співробітників критичної інфраструктури: медики, рятувальники, співробітники поліції.

Нагадаємо, 21 березня, в день, коли ввели надзвичайну ситуацію в Харківській області, губернатор Олексій Кучер виступив за зупинку громадського транспорту, крім транспорту для співробітників інфраструктури, медиків, рятувальників та інших. Однак питання тільки розглядалося.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.