Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків візьме напрокат трамвайні вагони за 4,3 мільйона гривень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Вагони поставлять до кінця 2021 року.

Два харківських депо візьмуть напрокат 29 трамвайних вагонів без водія.

Комунальні підприємства "Жовтневе трамвайне депо" і "Салтівське трамвайне депо" хочуть орендувати трамвайні вагони на загальну суму 4 350 000 гривень. Відповідні тендери опубліковані в системі державних закупівель ProZorro.

У документації зазначено, що орендувати вагони будуть без водія. Жовтневе трамвайне депо планує взяти напрокат 18 вагонів, на що готове витратити 2 700 000 гривень. Оренда одного вагона обійдеться в 150 тисяч гривень.

"Майно передається в оренду для здійснення пасажирських перевезень", — сказано в документації.

Також наголошується, що за указом управління комунального майна та приватизації департаменту економіки та комунального господарства Харківської міської ради від 10 березня 2020 року Жовтневе трамвайне депо приєднується до Салтівського депо. Тому договір з фірмами укладатиме одна людина — голова комісії, директор Салтівського депо Владислав Приймак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківське депо витратить на трамвайні запчастини 4,5 мільйона гривень

Салтівське трамвайне депо хоче орендувати 11 вагонів за 1 650 000 гривень. Вартість прокату одного теж складе 150 тисяч гривень.

Технічних вимог замовники не перерахували. У орендодавця просять передати справні, придатні до експлуатації вагони, або ж повідомити про особливості і недоліки вагонів, які можуть бути небезпечними для життя чи здоров'я.

Аукціони призначені на 18 грудня. Поставити товар фірми, які виграють тендери, повинні будуть до 31 грудня 2021 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.