Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 грудня, 2020 - 15:09

Через локдаун у Німеччині можуть бути труднощі з транспортуванням тіла Геннадія Кернеса

Локдаун в Німеччині триватиме до 10 січня, від поїздок рекомендують відмовитися.

Залагодити формальності для перевезення тіла Геннадія Кернеса планують найближчими днями.

17 грудня помер Харківський міський голова Геннадій Кернес. Сьогодні приймають рішення про дату і місце похорону. У Німеччині вчора почався локдаун. Тому можуть виникнути проблеми з оформленням документів, щоб доставити тіло мера назад до Харкова.

"У Харкові вже оголошена триденна жалоба — 17, 18, 19 грудня. Я думаю, що за цей час, ми сподіваємося, що всі формальності в Німеччині юридичні будуть залагоджені ... Там сьогодні почався локдаун, тому оформлення цих формальностей може затягнутися. Але ми сподіваємося, що за цей час всі формальності будуть вирішені і Геннадія Адольфовича привезуть до Харкова", — сказав "Харьков Now" директор департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко.

Відзначимо, з 16 грудня в Німеччині ввели локдаун, який триватиме до 10 січня. По всій країні закрили всі магазини, крім продовольчих, заборонили навчання в школах, закрили дитячі садки. Дозволяється працювати тільки аптекам, магазинам побутової хімії, автозаправкам, банкам і поштовим відділенням. Є заборона на масові заходи.

Водночас, на час жорсткого карантину жителям порекомендували відмовитися від поїздок до інших регіонів Німеччини або за кордон.

Згідно з розкладом аеропорту "Харків", літаки з Берліна (Німеччина) літають щодня, їх не скасовували.

Як писав KHARKIV Today, 17 грудня вночі після ускладнень від коронавірусу  помер Харківський міський голова Геннадій Кернес. Про це повідомив його друг Павло Фукс, а також Родіон і Оксана Гайсинські. Причиною стали серйозні ускладнення від коронавірусу, які порушили роботу життєво важливих органів і систем організму.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.