Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 травня, 2020 - 17:33

Дружина директора КП "Підземне місто" купила дві квартири в Харкові майже за 9 мільйонів гривень

У дружини директора комунального підприємства Олександра Гануса з'явилося дві квартири площею понад 100 квадратних метрів та нежитлове приміщення площею майже 360 квадратних метрів в Харкові.

У дружини директора комунального підприємства Олександра Гануса з'явилося дві квартири площею понад 100 квадратних метрів та нежитлове приміщення площею майже 360 квадратних метрів в Харкові.

Директор КП "Підземне місто" відзвітував про доходи за минулий рік. Декларація опублікована на сайті Нацагентства з протидії корупції.

Згідно з документом, у Олександра Гануса є три квартири в Харкові, в 2019 році дві квартири з'явилося у його дружини. На початку минулого року Тетяна Ганус купила квартиру площею понад 160 квадратних метрів за 3,5 мільйона гривень, а в кінці року — квартиру площею понад 100 квадратних метрів за 5 мільйонів 375 тисяч гривень. Також дружина директора КП володіє підвалом більше 250 квадратних метрів, в 2019 році вона купила нежитлове приміщення площею майже 360 квадратних метрів за 3 мільйони гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім'я дорожника Кернеса купила будинок в Іспанії за 50 річних зарплат

У керівника "Підземного міста" немає авто, а дружина їздила на Range Rover Velar 2017 року випуску і Hyundai Elantra 2010 року, але продала їх за 2,5 мільйона гривень і 221 тисячу гривень відповідно.

У минулому році Олександр Ганус заробив трохи менше 480 тисяч гривень. Його дружина як підприємець отримала майже 4 мільйони 375 тисяч гривень, що приблизно в 9 разів перевищує річну зарплату директора КП "Підземне місто".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ :Заступник харківського міського голови заробляє в 14 разів менше дружини

Чиновник позичив півмільйона гривень і зберігає готівкою мільйон гривень, в 2018 році він декларував 2 мільйони гривень. У Тетяни Ганус є мільйон гривень, а в позаминулому році було 4 мільйони гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.