Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До судів Харківської області шукають командировочних служителів Феміди

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today 
Одному із судів Харкова потрібні ще п'ять суддів через надмірне навантаження.

Судді, яких відправлять у відрядження до Харківської області, пропрацюють рік.

Вища рада правосуддя оголосила про початок процедури відрядження суддів. В Червонозаводський районний суд Харкова шукають п'ять суддів, в Золочівський районний суд Харківської області — одного. Відповідне рішення Вища рада правосуддя прийняла 8 вересня.

"До Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення Державної судової адміністрації про наявність підстав для відрядження суддів до Червонозаводського районного суду Харкова і Золочівський районний суд в зв'язку з виявленням в них надмірного рівня судового навантаження ... При цьому Державна судова адміністрація відзначає, що відрядження такої кількості суддів терміном на один рік дозволить врегулювати навантаження і забезпечить належні умови для доступу до правосуддя в цих судах", — йдеться в документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не судимі будемо. У Харкові критично не вистачає суддів

У відрядження до іншого суду можуть відправити суддів того самого рівня і спеціалізації. Служителі Феміди, які хочуть відправитися у відрядження, повинні протягом десяти днів подати до Вищої ради правосуддя документи (перелік можна знайти на порталі "Судова влада України") особисто  або по електронній пошті.

Нагадаємо, з Чугуївського районного суду пішов у відставку суддя, який прославився норковою мантією. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.