Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До кінця тижня в Україні почнуть відкривати ринки

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Поки це стосується тільки критих ринків.

У середу на засіданні Кабміну розглядатимуть питання про відкриття ринків.

В Україні планують відкрити більше 280 продовольчих ринків за умови дотримання жорстких санітарних норм. Про це повідомили в Офісі президента.

"Кабінет міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринках, які забезпечують продуктами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам", — відзначили в Офісі президента.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів України розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків в середу 29 квітня, "щоб почати відкривати ринки до кінця цього тижня". Порушників каратимуть і знову закриватимуть.

"Це стало можливим завдяки тому, що Міністерство охорони здоров'я та Мінекономіки розробили чіткі критерії роботи і алгоритм контролю, — написав Шмигаль в своєму Telegram. — Цей перелік (прим. — перелік ринків) може бути розширений, якщо і інші ринки зможуть забезпечити належні умови роботи. За порушення вимог буде встановлена ​​відповідальність аж до закриття ринків на певний період".

Як писав KHARKIV Today, 23 квітня в Харківській облдержадміністрації пройшло засідання Комісії з надзвичайної ситуації, на якій було прийнято рішення про продовження карантину, закриття ринків і кладовищ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.