Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Всім харківським призовникам перед відправкою до армії зроблять тест на коронавірус

В "учебці" всіх помістять на два тижні в обсервацію.

Під час весняного призову, який перенесли на літо через карантин, з Харківської області підуть служити 1350 чоловік.

22 червня стартує відправка призовників до військових частин. Завдання для Харківської області — 1350 осіб, 750 з яких будуть служити в Збройних силах, решта — в Нацгвардії і в Держприкордонслужбі.

"Весь цей час ми займалися підготовкою, оповіщенням, розрахунками. Фактично комплектування почалося десь два тижні тому. Нормальна, керована ситуація абсолютно", — повідомив директор департаменту оборонної та мобілізаційної роботи ХОДА Олексій Максимов.

Через карантин змінились не тільки терміни призову, але і логістика. Наприклад, буде скорочено перебування призовників на призовній базі — не менше доби.

За словами заступника військового комісара Харківської області Олександра Томашевського, відправка молодого поповнення планується з 22 червня.

"Ми планували почати її з перших чисел травня місяця. Обов'язковий огляд призовників на ГРВІ, температурний скринінг. Призовники, які будуть призиватися на військову службу, будуть проходити обсервацію два тижні, потім курс молодого бійця", — пообіцяв Томашевський.

Крім того, кожному призовнику перед відправкою в обов'язковому порядку зроблять ПЛР-тест на COVID-10. Тест повинен бути безкоштовним.

"Безкоштовно, за рахунок місцевих бюджетів, проводиться в районах. Відправляють до Харкова на сортування, там їх менше доби перевіряють, дивляться, по командах розбирають і відправляють. До Харкова вони прибувають вже з ПЛР-тестами", — повідомив представник регіонального медіа-центру Міноборони.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.