Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Держекоінспекція хоче закрити харківський коксовий завод

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Зараз екологи готують документи до суду.

Два дні тому інспектори завершили перевірку коксового заводу в Харкові і заявили про накладення на нього 272 гривні штрафу.

Державна екологічна інспекція готує документи для подачі позову про повне припинення роботи Харківського коксового заводу "Новомет". Про це повідомили в Держекоінспекції.

"Зараз Державна екологічна інспекція в Харківській області здійснює всі необхідні розрахунки для нарахування збитків, завданих державі в результаті здійснення господарської діяльності Харківським коксовим заводом "Новомет". Розмір шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу, безумовно, буде істотною. Очікуємо остаточних розрахунків 22 вересня. Також нагадую, що Держекоінспекція готує документи для подачі позову про повне припинення діяльності підприємства",  — заявив голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни скаржилися на "Коксохім" до поліції, копи не прийняли їх заяви

Штраф у 272 гривні Харківському коксовому заводу Мальований назвав "справді маленьким" і виправдався за "мізерні" стягнення, які передбачає законодавство.

"На жаль, санкція ст. 78 Кодексу України про адміністративні порушення передбачає саме такі мізерні штрафи за здійснення суб'єктами господарської діяльності викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу", — пояснив Мальований.

Нагадаємо, 20 вересня голова Держекоінспекції Андрій Мальований повідомив про завершення перевірки на коксовому заводі. Інспектори знайшли докази викидів в повітря і не виявили відповідних дозволів. Завод оштрафували, проте сума виявилася мізерною — 272 гривні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.