Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

21 липня, 2020 - 11:00

Цього року авіафестивалю під Харковом не буде

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Щорічний Kharkiv AviaFest перенесли на наступний рік.

Куплені на авіафестивалі квитки будуть дійсні в наступному році.

28 – 29 серпня цього року на аеродромі "Коротич" повинен був відбутися Kharkiv AviaFest, однак через пандемію коронавірусу захід перенесли на 2021 рік. Куплені раніше квитки будуть дійсні 28 або 29 серпня 2021 року. Про це в Facebook повідомили організатори авіафестивалю.

"Обставини, пов'язані з карантинними заходами, змушують нас перенести фестиваль. Ми відповідально і дбайливо ставимося до здоров'я кожного нашого гостя. Ми вважаємо своїм обов'язком вберегти вас від будь-яких ризиків. І ми проведемо KharkivAviaFest в 2021 році разом з вами ще яскравіше, масштабніше, видовищніше! ", — пояснили вони.

Організатори уточнили, що повернення квитків на Kharkiv AviaFest не передбачений. При цьому ті, хто купив квитки, можуть звернутися до квиткового оператора, у якого їх купували і з'ясувати процедуру повернення у відповідності з внутрішніми правилами оператора.

Раніше KHARKIV Today писав, що харківський напівмарафон, який повинен був відбутися в суботу, 18 липня, перенесли на 21 березня 2021 року. Це пов'язано з карантинними заходами, введеними в Харківській області в зв'язку з епідемією коронавірусу. Зареєстрованих учасників забігу пообіцяли автоматично перереєструвати на нову дату.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.