Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримала 4600 доз вакцини проти коронавірусу

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
До регіону надійшла вакцина Pfizer.

Нову партію вакцини розподілили у всій області.

Харківська область отримала 4680 доз вакцини проти коронавірусу Pfizer (США). Про це пише "Суспільне" з посиланням на директора департаменту охорони здоров'я Харківської обласної військової адміністрації Максима Хаустова.

Зазначимо, до міста Первомайський Харківської області надійшло 120 доз вакцини Pfizer з нової партії. Як повідомив міський голова Первомайського Микола Бакшеєв, вакцина призначається для бустерної дози.

"Шановні жителі громади та внутрішньо переміщені особи! Повідомляємо про надходження до лікарні 120 доз вакцини Pfizer. Усім охочим зробити бустерну дозу проти СOVID-19, прохання звертатися до дитячої поліклініки (2 поверх, кабінет щеплень, з 9:00)", — написав у своєму Telegram-каналі Бакшеєв.

За інформацією Харківського обласного центру контролю та профілактики хвороб, станом на 25 травня у Харківській області зареєстровано 307 333 випадки коронавірусу, за добу було виявлено 14 випадків: у Харківському районі (місто Харків) — 8 випадків, Чугуївському — 1, Красноградському — 1, Богодухівському — 4. Одужали за весь час 289 470 чоловік, померли — 7050 (одна смерть за добу).

Як писав KHARKIV Today, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство цифрової трансформації та Національна служба здоров'я України вирішили не видаляти з "Дії" цифровий сертификат про вакцинацію проти коронавірусу протягом 545 днів з дати щеплення (1,5 року). Щоб дата продовжилася, потрібно надіслати відповідний запит до "Дії".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.