Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 жовтня, 2020 - 15:01

Авіатроща Ан-26: на Кабміні озвучили всі причини авіакатастрофи в Харківській області

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Державна комісія завершила розслідування причин аварії Ан-26.

На Кабміні був озвучений звіт комісії, яка розслідувала причини аварії навчального літака Ан-26 в Харківській області.

Перед звітом слово взяв Денис Шмигаль.

"Як часто буває під час таких трагедій, однієї причини не існує. Це збіг декількох факторів", — сказав голова Кабміну Денис Шмигаль.

Звіт представляв профільний віце-прем'єр Олег Уруський. Він назвав кілька чинників, які призвели до дуже небезпечної ситуації, внаслідок чого сталася надзвичайна ситуація, а далі — авіакатастрофа, в результаті якої загинуло 26 осіб. Уруський нагадав, що навчальні польоти курсантів ХУПС проходили конвеєром, без посадки. О 20:35 25 вересня Ан-26 здійснив 5 посадок до 20:35, після чого зайшов на шостий зліт. О 20:44 сталася катастрофа.

"Причини катастрофи, які сприяли її виникненню:

1. Загальноприйнята в університеті практика виконання на літаку Ан-26 польотів конвеєром, на одному з яких через швидкоплинність процесу екіпаж не зміг ідентифікувати відмову техніки і своєчасно припинити зліт.

2. Відмова системи ПРТ-24 лівого двигуна в умовах непередбаченого плановою таблицею польотів виконання злетів.

3. Загальноприйнята практика постійного перевищення одночасної кількості і змішання екіпажу, курсантів, штурманів і курсантів польотів на борту літака.

4. Порушення планової таблиці польотів, перебування в шостому польоті на борту літака осіб, які не були передбачені плановою таблицею польотів.

5. Неприпинення польотів керівництвом польотів, керівником польотів, на аеродромі — керівником зони посадки і помічником керівника польотів", — повідомив Уруський.

Після цього він назвав головні причини катастрофи (далі — пряма мова — Авт.):


— Відсутність дієвого контролю з організації та виконання польоту з боку посадових осіб Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

— Системні порушення правил виконання польотів в Харківському національному університеті Повітряних сил ім. Кожедуба.

— Недостатня професійна підготовка екіпажу щодо дій в особливих ситуаціях, здійснення загального аналізу характеру локальної відмови техніки з моделюванням правильних і налагоджених дій для запобігання переростання особливих ситуацій в катастрофічні.

За словами Уруського, літак відновленню не підлягає. Під час розслідування була зроблена 91 генетична експертиза.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військово-транспортний борт Ан-26Ш упав, а потім загорівся недалеко від Чугуєва. На борту перебували 27 осіб, вижити вдалося лише одному — В'ячеславу Золочевському. На місці загинули 25 чоловік, ще один — Віталій Вильховий помер у лікарні. Попрощалися з загиблими 6 жовтня на площі Свободи, після чого поховали в 11 регіонах України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.