Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Стало відомо, де розглядатимуть справу про катастрофу Ан-26 під Харковом

Рішення ухвалила колегія суддів Харківського апеляційного суду.

Справу почали слухати у Чугуївському міському суді, але після клопотання про розгляд матеріалів колегією суддів виявилося, що у суді немає необхідної кількості служителів Феміди.

Сьогодні, 8 лютого, Харківський апеляційний суд змінив підсудність у справі про аварію Ан-26 біля Чугуєва восени 2020 року. Матеріали надішлють до Орджонікідзевського районного суду Харкова. Про це KHARKIV Today розповіли у пресслужбі суду.

Нагадаємо, підготовче засідання у справі Ан-26 відбулося 28 січня. Того дня Чугуївський міський суд ухвалив рішення про призначення колегії суддів для розгляду провадження (таким було клопотання одного із обвинувачених). Але в суді забракло суддів для формування колегії. Матеріали направили до Харківського апеляційного суду, де й визначили підсудність.

Як писав KHARKIV Today, ввечері 25 вересня 2020 року військово-транспортний борт Ан-26Ш впав, апотім загорівся неподалік Чугуєва. На борту було 27 чоловік, вижити вдалося тільки одному — В'ячеславу Золочевському. На місці загинули 25 чоловік, ще один — Віталій Вільховий помер у лікарніПопрощалися із загиблими 6 жовтня на площі Свободи, після чого поховали у 11 регіонах України.

У справі Ан-26 звинувачуються екскомандувач Повітряних сил України Сергій Дроздов, колишній командир військової частини А41104 В'ячеслав Глазунов, екскерівник польотами частини А41104 Олександр Жук, колишній заступник командира частини А41104 Олександр Вовк, заступник командира частини А41 колишній тимчасовий виконувач обов'язків начальника Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба Олександр Туринський.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.