Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

17 вересня, 2020 - 18:04

Невістка Кернеса захворіла коронавірусом

Даниил и Юлия Приваловы с дочерью Александрой. Фото: Instagram / Юлия Привалова 
Юлія Привалова лікується гомеопатією під наглядом лікаря.

Коронавірус виявили у дружини сина Геннадія Кернеса — Даниїла Привалова.

Про це Юлія Привалова повідомила своїм передплатникам в Instagram.

"Багато хто з вас дякують мені за мою чесність, чесність по відношенню до вас, передплатників, за мою натуральність, природність. За те, що я відкрито заявляю про свої позиції. Теж ціную цю якість не тільки в собі, а й в інших людях. .. Так ось, у мене коронавірус", — розповіла вона в Stories.

Юлія Привалова не уточнила, чи хворіє коронавірусом її чоловік Даниїл Привалов та їхня дочка Олександра. Вона додала, що лікується гомеопатією під наглядом лікаря і чекає негативного результату тесту незабаром.

Нагадаємо, Юлія Привалова — засновник бренду здорового харчування YARO. Сім'я сина Кернеса живе в Києві

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не відстають від батька — діти Кернеса відпочивали в Бразилії та Італії

Як писав KHARKIV Today, з 10 вересня Геннадій Кернес офіційно перебуває на лікарняному. 15 вересня він підтвердив, що хворий коронавірусом, на його тлі у нього розвинулася двостороння пневмонія. В цей час харківський міський голова вже знаходився в міській багатопрофільній лікарні №17. Там щодня проходили медичні консиліуми, питання про транспортування Геннадія Кернеса вирішувалося на найвищому рівні.

Увечері, 16 вересня, Геннадій Кернес полетів до Німеччини, зараз він проходить обстеження в берлінській клініці "Шарите". Оплачує переліт і лікування, за словами представників мерії, він сам. Кернес погодився поїхати на лікування за кордон під тиском рідних. У поїздці його супроводжує син — Родіон Гайсинський, він повідомив, що харківський міський голова поривається на роботу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.