Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 липня, 2020 - 17:51

Нацкорпус звернувся до СБУ, вимагаючи запобігти призначенню Мураєвої в Харківську облдержадміністрацію

Напередодні Нацкорпус пікетував Харківську обласну державну адміністрацію.

Нацкорпус вимагає заборонити "ОПЗЖ" і "Партію Шарія" і не допустити призначення Валерії Мураєвої заступником Олексія Кучера.

2 липня майже 2000 активістів Нацкорпусу з усієї України прийшли під стіни СБУ в Києві. Вони передали голові Служби безпеки Івану Баканову два звернення.

"Перше стосується партій ОПЗЖ і Шарія про заборону їх діяльності, тому що вони працюють не на Україну. Друге стосувалося можливого призначення Валерії Мураєвої першим заступником голови Харківської обласної державної адміністрації. На нашу думку, це людина, яка не має бути чиновником, а повинна збирати справи до СБУ. Вона дозволяла собі дуже багато висловлювань по відношенню до людей з проукраїнською позицією", — сказав KHARKIV Today Немічев.

У зверненні наіоналісти пишуть: "Мураєва вже встигла побувати у всіх проросійських політичних проектах, неодноразово висловлювалася, використовуючи антиукраїнську риторику проти української соборності та суверенітету, не може займати жодних державних посад в прикордонній області, де Росія намагається розхитати ситуацію з 2014 року".

Документи передали до канцелярії СБУ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.