Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 грудня, 2020 - 11:19

Місце народного депутата в Харківській міськраді займе науковий співробітник музею

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Нардеп Юлія Світлична відмовилася від мандатів Харківської облради і Харківської міськради.

Місце нардепа Юлії Світличної в сесійній залі Харківської міськради займе її колишній радник Олександр Абрамов. Зараз він працює науковим співробітником в Харківському літературному музеї.

4 грудня Харківська міська територіальна виборча комісія визнала обраним депутатом Харківської міськради члена партії "Блок Світличної "Разом!", наукового співробітника Харківського літературного музею Олександра Абрамова. Постанова опублікована на сайті Харківської міськради.

Документ вносить зміни до того, згідно з яким обраним депутатом Харківської міськради замість нардепа Юлії Світличної став член партії "Блок Світличної "Разом! ", заступник голови фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" Віталій Кириленко. Останній поступився своїм мандатом Олександру Абрамову.

Скрин: постановление №119 городской избирательной комиссии
Скрін: постанова №119 міської виборчої комісії

Олександр Абрамов був радником Юлії Світличної, коли вона очолювала Харківську ОДА. До цього — в 2015 році він балотувався до Харківської міськради від "Волонтерської партії України", але не пройшов. Тоді від цієї партії балотувалися, зокрема, і ексголова Харківської ОДА Ігор Балута, і кандидат в мери Харкова на виборах цього року Олег Абрамичев.

Нагадаємо, місце Світличної в Харківській облраді займе тимчасово непрацююча Наталія Плотник.

Відзначимо, ще один харківський народний депутат, який брав участь в місцевих виборах — Олександр Фельдман. Він балотувався в мери Харкова, але програв, також парламентарій йшов в депутати Харківської міськради від партії "Опозиційна платформа — За життя".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.