Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У столиці Німеччини відкриють Харків-парк

Фото: IMAGO/Scherf
Назву на честь міста-героя отримав безіменний парк.

На відкриття зеленої зони запрошують у понеділок. 

Безіменний парк навпроти культурного центру Schwartzsche Villa у районі Берліну під назвою Штегліц-Целендорф називатиметься Харків-парк. Понад три десятиліття район столиці Німеччини є партнером Харкова. Назвою район хоче підкреслити дружбу з містом, а також показати, що Штегліц-Целендорф солідарний з Харковом. Про це повідомили в офісі району Штегліц-Целендорф. 

"Називаючи парк у центрі Штегліца, ми посилаємо сигнал солідарності. Чимало харків’ян, особливо жінок, дітей та молоді, покинувши батьківщину, також знайшли гостинний та теплий прийом у нашому районі. Цей парк присвячений усім: жертвам, біженцям і тим, хто залишився вдома або змушений був залишитися. Дружба означає більше, ніж символізм, тому я рада великій прихильності громадянського суспільства в Штегліц-Целендорфі. Ми поділяємо прагнення до міцного миру, стабільного післявоєнного порядку та швидкої відбудови Харкова разом із нашими партнерами", — розповіла очільниця округу Марен Шелленберг.

У Харків-парку вшанують вʼязня концтабірв Бориса Романченка, який загинув у похилому віці 18 березня 2022 року внаслідок російського ракетного обстрілу житлового району в Харкові, де знаходилася його квартира. 

Відкриття Харків-Парку відбудеться о 16:00 24 жовтня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.