Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

З'явився кандидат на посаду ректора нового об'єднаного вишу у Харкові

Руслан Тихонченко подав декларацію

У травні у Харкові створили Державний біотехнологічний університет, через три місяці з'явився кандидат на посаду ректора цього вишу.

Колишній заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Руслан Тихонченко хоче стати виконувачем обов'язків ректора Державного біотехнологічного університету. Відповідну декларацію кандидата на цю посаду Тихонченко опублікував 30 липня на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, Руслана Тихонченка призначив на той момент голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер на посаду свого заступника у січні 2020 року. Він займався роботою департаментів капітального будівництва та житлово-комунальних послуг. З новою головою ХОДА Айною Тимчук, яку призначили 27 листопада 2020 року, Тихонченко пропрацював кілька місяців, у квітні на його посаду прийшов Михайло Харнам.

Як писав KHARKIV Today, 12 травня Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства освіти і науки про створення Державного біотехнологічного університету, до якого увійшли Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Харківська державна зооветеринарна академія, Харківський національний аграрний університет імені В. В. Докучаєва та Харківський державний університет харчування і торгівлі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.