Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тимчасовому ректору харківського вишу продовжили повноваження

Руслан Тихонченко. Фото: ГБТУ
Йдеться про Руслана Тіхонченка.

Міністерство освіти і науки продовжило термін виконання обов'язків ректора Державного біотехнологічного університету Руслану Тіхонченку.

Наказ підписав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет 8 грудня. Пізніше документ опублікували на сайті Державного біотехнологічного університету.

"Продовжити Руслану Тіхонченку, кандидату економічних наук, термін виконання обов'язків ректора Державного біотехнологічного університету з 18 грудня до призначення керівника в установленому порядку, але не пізніше ніж до 18 квітня 2022 року", — йдеться у наказі.

Нагадаємо, до 8 грудня у Міністерстві освіти приймали заяви від охочих взяти участь у конкурсі на зайняття посади ректора Державного біотехнологічного університету. На це потенційні кандидати мали два місяці. Як мінімум з 1 вересня Руслан Тіхонченко виконував обов'язки ректора Державного біотехнологічного університету.

Як писав KHARKIV Today, 12 травня Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Міністерства освіти і науки про створення Державного біотехнологічного університету. До нього увійшли університет сільського господарства імені Петра Василенка, зооветеринарна академія, аграрний університет імені В. В. Докучаєва та університет харчування і торгівлі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.