Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Зниклі безвісти. Батьки шукають російських солдатів, які наступали на Харків

Фото: прокуратура. 

Військове командування країни-агресора не віддає тіла загиблих окупантів, які брали участь у захопленні Харкова з 24 лютого і зникли. Батькам не підтверджують загибель солдатів і на зв'язок вони не виходять.

Батьки окупантів створюють групи у соціальних мережах, щоб знайти та поховати тіла своїх синів, які давно не виходять на зв'язок. Журналісти проекту "Телебачення Торонто" змогли потрапити в такі групи і дійшли висновку, що командування російської армії приховує справжні втрати і не віддає тіла родичам. У військових частинах, де служили термінові, які були на навчаннях, а потім напали на Україну, з багатьма матерями навіть не хочуть розмовляти. Це військова частина №64044 з місцем дислокації у Пскові та частина 31134 Таманської дивізії. Військовослужбовці цих частин брали участь у оточенні Харкова.

"Ця частина однієї з перших зайшла на територію України і намагалася захопити Харків. Але щось пішло не так. Вперше про війну в Україні родичі та друзі військових почали писати лише у березні – через два тижні після повномасштабного вторгнення. Запощували агітки про НАТО та "нацистській Україні". Тільки через 20 днів, наприкінці березня, родичі активізувалися. І гурт перетворився на дошку оголошень", - сказано у сюжеті.

Батьки припускають, що їхні сини загинули під час вторгнення в Україну та хочуть забрати тіла дітей, але в частинах ігнорують запити, не відповідають на дзвінки чи кажуть: чекайте, інформації немає. Батьки пропонують збиратися групами та їхати на кордон, звідки розпочинався наступ на Україну 24 лютого.

Нагадаємо, ще наприкінці лютого були затримані п'ятьох військовослужбовців псковської військової частини 64044, які намагалися прорватися до Харкова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.