Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям окупованої Харківщини видають нові пенсійні посвідчення

Таким чином у декількох містах збирають особисті дані мешканців.

Окупаційна влада обіцяє жителям пенсію у 10 000 рублів. Жителі надають свої паспортні дані, здають старі посвідчення та отримують нові.

В окупованому місті Куп'янськ та селищі Дворічна Харківської області у так званому "пенсійному фонді" видають нові пенсійні посвідчення жителям. Надалі такий прийом громадян планують організувати у селищах Шевченкове та Великий Бурлук.  Відповідне відео з "пенсійного фонду" у Куп'янську поширили у російських ЗМІ. Нові посвідчення це звичана картонка з наклеєним фото, яке отримують із рук самопроголошених робітників, які працюють на окупантів.

"Зараз представники Пенсійного фонду в Куп'янському районі допомагають своїм громадянам, пенсіонерам в отриманні допомоги 10 000 рублів, які видаються тимчасовою цивільною адміністрацією. Ми подовжуємо чи видаємо нові пенсійні посвідчення особам, які їх втратили або не подовжили вчасно. До нас звертаються люди, які отримували пенсію та або втратили посвідчення, або вчасно не подовжили. Це особи з інвалідністю, які визнані комісією інвалідами", — каже Зоя Фінько, яка на відео відтитрована як представниця "пенсійного фонду Куп'янського району".

За її словами, для оформлення нового посвідчення люди надають представникам "пенсійного фонду" паспорт, ідентифікаційний код, фотографію, бланк пенсійного посвідчення, який продається у місцевих торговельних точках, довідку про інвалідність, якщо така є, а також старі посвідчення.

Судячи з відео, у Куп'янську люди стоять у черзі за отриманням нового пенсійного посвідчення. Разом із цим аркушем паперу людям видають по 10 000 рублів.

Нагадаємо, пенсіонери з окупованих територій отримають пенсії на пластикові картки. Такої змоги немає у людей, які раніше отримували виплати через відділення "Укрпошти". Вони зможуть зняти гроші тільки на підконтрольній території України. 

Як писав KHARKIV Today, у кінці травня голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив про те, що у Вовчанській та Куп'янській громадах почали вводити в обіг рублі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.