Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям деокупованої Харківщини почали видавати пенсії

Фото: Балаклійська міська рада
На тимчасово окупованих територіях люди не отримували пенсії по пів року. Зарахування були тільки на картки.

Пенсії видають поки що за п'ять місяців.

На звільнених від російських окупантів територіях Харківської області розпочали видавати пенсії. Зокрема, пенсійні виплати здійснюють у Балаклії та Граковому (чело у Чугуївському районі). Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

"Дуже важливо, що разом з нашими військами, з нашим прапором на деокуповану територію заходить і звичайне нормальне життя. Як приклад – у Балаклії, у Граковому вже почалася видача пенсій одразу за п’ять місяців. За той час, коли ми просто не могли здійснити виплати через окупацію. І всі українські пенсіонери на звільненій території отримають виплати. Україна завжди виконує свої соціальні зобов’язання перед людьми", — сказав Зеленський.

Зазначимо, у Балаклійській міській раді вперше за час війни видали пенсії 13 вересня, але поки що за три місяці.

"Виплати здійснені за травень, липень та вересень. Робота з забезпечення мешканців Балаклійської громади пенсійними виплатами продовжується і надалі", — розповіли у Балаклійській міськраді.

Пенсії видають готівкою у мобільних пунктах "Укрпошти". Це стосується людей, які отримували гроші на руки до 24 лютого. Пенсії на картки нараховували і під час російської війни.

Як писав KHARKIV Today, мешканцям звільнених від російських окупантів населених пунктів Харківської області відправляють гуманітарну допомогу. Вже доставили понад 70 тонн продуктів, а також напої та засоби гігієни. Продуктів для забезпечення жителів Харківщини достатньо.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.