Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканцям звільнених населених пунктів Харківщини відправляють "гуманітарку"

Фото: ХОВА
Гуманітарні набори складаються з продуктів тривалого зберігання.

Продуктів для забезпечення жителів Харківщини достатньо.

Мешканцям звільнених від російських окупантів населених пунктів Харківської області відправляють гуманітарну допомогу. На сьогодні відвезли більше 70 тонн продуктів, а також напої та засоби гігієни. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Веземо овочеві, м'ясні та рибні консерви, а також макарони, олію, цукор, згущене молоко, воду, чай, каву, печиво, шоколад та інше. Ми знаємо, що там сьогодні немає світла, електроенергії, тому веземо ті продукти харчування, які можна довго зберігати та швидко готувати. Продуктів харчування у нас достатньо", — сказав голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

Зокрема, напередодні гуманітарну допомогу отримала Балаклійська громада. Як розповів голова ХОВА Олег Синєгубов, в обласному штабі є резерви, тому на звільнені території передадуть стільки продуктів, скільки буде необхідно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У президента просять "гуманітарку" для Харкова

Крім того, зараз аналізують потреби звільнених населених пунктів у ліках, будівельних матеріалах та генераторах. Таку допомогу відправлять найближчим часом.

Також в області формують "гуманітарку" для закладів, які централізовано готують їжу для переселенців. До гуманітарних наборів входять рис, борошно, олія, сухе молоко, крупи.

гум
Фото: ХОВА
гум
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, у Балаклії на Харківщині відновили роботу поштові служби — "Нова пошта" та "Укрпошта". До кінця тижня "Нова пошта" планує відкрити ще 14 відділень у звільнених містах Харківської області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.