Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів запрошують долучитися до відновлення деокупованої громади на Харківщині

Борова. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Стартувало громадське обговорення.

У жителів питають, якою вони бачать громаду в майбутньому.

У Борівській селищній громаді стартувало громадське обговорення програми для подолання наслідків війни. Цей документ у майбутньому допоможе залучити інвесторів, отримати міжнародну та державну допомогу та планувати конкретні заходи щодо відновлення й розвитку.

"Сьогодні кожний з Вас має можливість не просто висловитись про те, як краще здійснити точкові ремонти та "підлатати" існуючу забудову. Ви можете долучитись до формування бачення нашої громади у майбутньому, виходячи з особливостей нашої місцевості, структури забудови, характеристик бізнесу, нашої культури та історії", — зазначили у селищній раді.

Обговорення проходить у форматах офлайн та онлайн. У ньому можуть узяти участь і фізичні, і юридичні особи. Пропозиції прийматимуть упродовж 30 календарних днів. Отримані пропозиції розглянуть на черговому засіданні робочої групи й потім оприлюднять результати розгляду.

Охочі взяти участь в обговоренні можуть надсилати свої пропозиції за адресою: селище Борова, вулиця Миру, 19-Б, квартира 38. Також їх приймають на електронну адресу: investbrv@ukr.net.

Окрім цього, зараз створюється робота група, яка буде розглядати пропозиції від жителів щодо відновлення громади. Для того, щоб стати членом робочої групи, потрібно надіслати письмову заяву на адресу: Борова, вулиця Миру, 19-Б, квартира 38. Зробити це необхідно упродовж десяти робочих днів. 

Нагдаємо, Борівська громада була окупована росіянами до осені 2022 року. Деякі населені пункти дуже сильно постраждали від воєнних дій, окупанти і зараз не припиняють обстріли селища. Минулого тижня у громаді просили людей не скупчуватися у центрі.

Як писав KHARKIV Today, у столиці відбувся інвестиційний форум Kharkiv: Restart. На ньому чиновники та підприємці радилися, як привабити в місто інвесторів та повернути додому бізнес, що поїхав якнайдалі від війни. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.