Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів селища у Харківській області, яке залишається без тепла, евакуювати не будуть

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Досі не почався опалювальний сезон у Слобожанському.

Подачу тепла планують запустити протягом тижня.

Жителів селища Слобожанське у Харківській області, в якому затримується початок опалювального сезону через пошкоджене внаслідок бойових дій обладнання Зміївської ТЕС, евакуювати не будуть. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Відновленням опалення займаються зараз фахівці. Очікується, що тепло дадуть протягом тижня. Евакуація населення не запланована", — розповіли у ХОВА.

Як писав KHARKIV Today, через пошкодження теплового обладнання Зміївської ТЕС внаслідок обстрілів та заборгованість за газ компанії "Укренерго" Зміївська ТЕС не надає послуги з теплопостачання жителям селища Слобожанське та не генерує електрику. Без тепла залишаються близько 15 000 людей.

Температура у квартирах не перевищує 12 градусів тепла, тому мешканці Слобожанського намагаються зігрітися електроприладами. Через це дуже збільшилося споживання електроенергії, що може призвести до аварій на внутрішньобудинкових електромережах, кабельних лініях електропередач і силових трансформаторних підстанціях. Тому селищна рада попросила мешканців заощаджувати електрику.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.