Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителів громади у Харківській області запрошують на вакцинацію від коронавірусу

Фото: Андрей Мариенко/KHARKIV Today
Дергачівська громада отримала вакцину Comirnaty.

Жителів Дергачівської громади закликають вакцинуватися від коронавірусу.

Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської міської ради Харківської області отримав 60 доз вакцини від коронавірусу Comirnaty (Pfizer). Про це повідомили у Дергачівській міській раді.

"Ми нагадуємо вам про те, що пандемія коронавірусу, на жаль, не минула і що вакцинація залишається єдиним надійним способом захисту від цієї хвороби! Запрошуємо вас на вакцинацію і ревакцинацію до Центру первинної медико-санітарної допомоги", — сказано у повідомленні.

Зазначимо, вакцинуватися у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Дергачівської міськради можна з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 12:00. За детальною інформацією — звертатися за номером телефону: 05763-2-05-72 (понеділок — п'ятниця, 8:00 — 12:00).

Як писав KHARKIV Today, 5 серпня Харківська область отримала понад 14 000 доз вакцини від коронавірусу Comirnaty Tris від Pfizer та очікує понад 6000 доз Janssen

Нагадаємо, через війну рівень захворюваності на коронавірус у Харківській області знизився, оскільки частина населення виїхала з регіону, ще частина проживає на тимчасово окупованих територіях та не мігрує. Крім того, на зниження захворюваності вплинуло те, що люди не мають можливості пройти тестування на коронавірус та звернутися до лікаря. Підйом захворюваності прогнозують з кінця серпня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.